1 червня 2023, 13:22

У російському Шебекіному паніка, чути вибухи, горять будинки, електрики немає – люди тікають із міста

У російському Шебекіному почалася справжня паніка після наступу повстанців – 40-тисячне місто спорожніло, підприємства зупинилися, а електрика відключилася.

У російському Шебекіному паніка, чути вибухи, горять будинки, електрики немає – люди тікають із міста

Після масованого обстрілу у російському Шебекіному (Бєлгородська область) відключилася електрика, перестали працювати підприємства, люди тікають із міста. Там фактично почалася паніка, повідомляють російські ЗМІ. У Шебекіному після обстрілу у будівлі виникла пожежа, при цьому обстріл триває, тому гасити пожежу фактично нікому. Відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

"Нічого не працює - ні магазини, ні громадський транспорт. Остання черга [РСЗВ] "Град" вибила електрику", - повідомила жінка, яка, як і раніше, залишається у місті.

У ніч на четвер і вранці населений пункт зазнав одного з наймасованіших обстрілів від початку війни, а "Російський добровольчий корпус" і "Легіон "Свобода Росії" оголосили про новий рейд. До ранку 40-тисячне місто спорожніло, підприємства перестали працювати, а електрику вимкнули, розповіла "Агентству" місцева мешканка.

Обстріли Шебекиного посилилися з кінця травня, а у середу вночі стали безперервними, розповіла мешканка міста. За її словами, такого масованого обстрілу ще не було. У результаті цього місто до ранку практично спорожніло - люди або їдуть самі, або їх евакуює влада після дзвінків на гарячу лінію.

ЗМІ повідомляють, що вдень почалися бої у районі АПП "Шебекіно", який розташований на кордоні з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини