30 травня 2023, 14:43

"Зустрічають як свого", – прийом Лаврова в африканській Бурунді повеселив Мережу

Соціальні мережі іронізують над кадрами зустрічі Лаврова в аеропорту найбіднішої країни світу – в африканській Республіці Бурунді.

"Зустрічають як свого", – прийом Лаврова в африканській Бурунді повеселив Мережу

Намагаючись знайти партнерів у ситуації міжнародної ізоляції, глава МЗС РФ Лавров був змушений вирушити у найбіднішу країну Африки та всього світу. Відео відвідування Бурунді сьогодні опублікували кремлівські інформаційні агентства. На опублікованих кадрах темношкірі люди з барабанами босоніж танцюють прямо на злітно-посадковій смузі аеродрому перед Лавровим, який вийшов із літака.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Російські ЗМІ хваляться, що їхній дипломат проведе зустрічі з керівництвом найбіднішої країни світу у місті Бужумбурі.

У Мережі вже активно іронізують над візитом і зазначають, що Москва може укласти з Бурунді "історичний союз". У цій країні офіційно за межею бідності перебуває 60 % населення, середня тривалість життя всього 40 років. У Бурунді повністю відсутня охорона здоров'я, нульова соціальна система.

"Напевно, будуть обмінюватися та передавати свій досвід. Сподіваюся, з Бурунді теж буде укладено угоду про нерозгортання у космосі озброєнь? Цікаво, якщо на урочисту вечерю на честь зустрічі подадуть копчений окіст із якогось місцевого міністра, це вважатиметься ознакою особливої поваги до високого гостя?" - із сарказмом пише у своєму Telegram-каналі російський блогер Анатолій Несміян.

Раніше Лавров відвідав Кенію.

Після вторгнення окупаційної армії РФ в Україну фігура російського міністра стала токсичною на дипломатичному рівні.

Нагадаємо, Москва намагається прорвати міжнародну ізоляцію та шукає партнерів у країнах Африки та третього світу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини