29 травня 2023, 22:07

Історик РФ знищив Путіна відповіддю, чи була Україна у XVII столітті

Голова Конституційного суду Валерій Зорькін показав Володимиру Путіну мапу XVII століття, де обидва не змогли побачити напис "Україна – земля козаків".

Історик РФ знищив Путіна відповіддю, чи була Україна у XVII столітті

23 травня Володимир Путін після ретельного вивчення французької карти XVII століття зробив заяву, яка підтвердила, що у президента РФ є проблеми зі здоров'ям. Річ у тім, що 70-річний глава Кремля не побачив на папері напис "Україна - земля козаків" і поспішив зробити висновок, що нашої країни ніколи не існувало.

Однак російський історик із Поволжя вирішив записати відеовідповідь, яка "помножила на нуль" залишки авторитету Путіна. Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Навіть якщо б не було України, невже з Парижу було видніше у XVII столітті, що там, у степах над Чорним морем, є? Що за країна така - Україна? А найголовніше навіть не у цьому... - почав свою промову історик. - У мене запитання як у радянського історика до цих двох недоучок: а з ким тоді, вибачте, 1654 року Московське царство об'єднувалося на Переяславській раді? Ась? А це ж XVII століття, друзі мої. 1654 рік! Той самий час, за який Зорькін притягнув нібито французьку мапу та каже: "Немає України!" - Та там і Росії немає, там "Московія" написано".

При цьому громадянин Росії запропонував прийняти варіант Путіна та повернути все, як було зазначено на мапі, яку президент РФ так був радий бачити: "Московія замість Росія, та ми, Поволжя, відокремлюємося від цієї клятої Московії та разом з Україною, землею козаків, оголошуємо незалежність, йдемо походом і данину з них за 500 років з відсотками беремо".

Історик зазначив, що кілька століть тому Україна називалася Київською Руссю, що, у принципі, не є секретом навіть для учнів молодших класів, однак у XVIII столітті назву вкрали. Тепер же пристойні люди не хочуть мати нічого спільного з тими, хто вважає себе нащадками московитів.

"Краще ми будемо вмирати за свободу України. Це нормальна країна, та говорять там нормальною мовою, зокрема російською, не вважають, що їхньої країни у XVII столітті не було, - обурився росіянин. - Та пішли б вони (Путін і його команда - ред.) лісом, а ще краще - слідом за російським військовим кораблем. Україна була, є і буде!"

Варто зазначити, на мапі, яку Зорькін демонстрував Путіну, Крим позначений як територія Малої Тартарії, а земля, де було засновано Санкт-Петербург, вказана як частина Швеції.

До цього учням 6-го класу у російських школах видали підручники з історії, де немає терміна "Київська Русь".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини