26 травня 2023, 12:43

"Це все на десятиліття", – Медведєв у В'єтнамі говорив про терміни закінчення війни в Україні та погрожував ядерним ударом

Заступник голови російського Радбезу заявив, що "військовий конфлікт" триватиме до зміни влади в Україні, та передрік "апокаліпсис".

"Це все на десятиліття", – Медведєв у В'єтнамі говорив про терміни закінчення війни в Україні та погрожував ядерним ударом

Путінський "яструб", заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв, перебуваючи у В'єтнамі, заявив, що "військовий конфлікт" в Україні "дуже надовго".

"Це все на десятиліття, напевно. Це нова реальність, нові умови життя", - сказав Медведєв.

За його словами, якщо влада в Україні не зміниться, то "буде три роки перемир'я, два роки конфлікту, та знову все повториться".

Також заступник голови російського Радбезу знову пригрозив країнам НАТО. Він заявив, що у разі передачі Україні ядерної зброї США і Європа зіткнуться з наслідками та почнеться "апокаліпсис".

"Це означатиме, що буде приліт до них ракети з ядерним зарядом. Є незворотні закони війни. Якщо дійде до ядерної зброї, потрібно буде завдавати превентивного удару", - цитує слова Медведєва Еadaily.

Раніше ми писали, що кровожерливість путінського режиму стрімко зростає. Заступник голови російського Радбезу, експрезидент РФ Дмитро Медведєв публічно закликав до розправ над зеками у російських в'язницях.

Також ми повідомляли, що наступ російських повстанців у Бєлгородській області викликав новий напад у колишнього російського прем'єра Дмитра Медведєва.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Михаил Бутко

Останні новини