26 травня 2023, 09:11

Заступник міністра та чоловік Гурцької Кучеренко несподівано помер у РФ: чиновник був незадоволений політикою Кремля

У РФ несподівано пішов із життя заступник голови Міністерства науки та чоловік співачки Гурцької Петро Кучеренко.

Заступник міністра та чоловік Гурцької Кучеренко несподівано помер у РФ: чиновник був незадоволений політикою Кремля

Відомо, що у приватних бесідах міністр часто критикував політику Путіна щодо війни в Україні. У Кучеренка залишилася дружина Діана Гурцька та син.

Ще 20 травня на борту літака, що летів із Куби до РФ, політику стало зле. Додому він повертався у компанії колег після робочої поїздки на Острів свободи, інформує сайт Міносвіти та науки Росії.

Згідно з попередньою версією, політик помер через проблеми із серцем. Джерело, близьке до кола сім'ї Кучеренка, повідомило, що 24 травня мала відбутися судово-медична експертиза.

Один із друзів політика журналіст і режисер Роман Супер пригадав зустріч із Кучеренком у лютому 2022 року. Вона відбулася у робочому кабінеті заступника міністра.

Ще тоді він радив режисерові забирати всю свою сім'ю та якнайшвидше залишати Росію. За словами Кучеренка, через рік цю країну буде складно впізнати.

Сам Кучеренко не міг покинути РФ, оскільки Кремль відібрав у чиновників закордонні паспорти. Також на карті світу залишилося дуже мало країн, готових прийняти путінських політиків.

Кучеренко весь цей час сидів на антидепресантах і транквілізаторах. Він переживав за свою сім'ю та за те, що тепер усі вони заручники у руках однієї людини.

Раніше Токаєв нагадав Путіну, навіщо у 2015 році створювали ЄАЕС і які цілі було перед ним поставлено.

Нагадаємо, росіянин Жучковський закликав убивати представників влади та їхніх дітей, які заважають "перемогти у війні проти України".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини