25 травня 2023, 20:46

Соратник Гіркіна закликав знищувати представників влади РФ: "Путін помилився"

Російський Z-патріот закликає до знищення "еліти" РФ і членів їхніх сімей, щоб Росія не програла у війні.

Соратник Гіркіна закликав знищувати представників влади РФ: "Путін помилився"

Соратник терориста Ігоря Стрєлкова-Гіркіна Олександр Жучковський закликав вбивати представників влади РФ та їхніх дітей, які "заважають перемогти".

На початку своїх роздумів про ситуацію з війною Жучковський не забув згадати, що відчуває повагу до Путіна. Однак "государ" припустився системної помилки.

"Я все думаю, коли настане момент, коли людей із системи, які заважають нам перемагати, почнуть убивати. До патріотизму волати безглуздо, цих виродків змусить ворушитися тільки страх за свої життя та благополуччя своїх діточок", - заявив загарбник, закликавши використовувати "радянські методи".

Журналіст Денис Казанський зазначив, що окупант однозначно натякає на міністра оборони РФ Сергія Шойгу та главу МЗС РФ Сергія Лаврова, яких напередодні у своєму інтерв'ю також ображав і принижував Євген Пригожин."Нелюди вже готові жерти один одного. Це добре", - резюмував Казанський.

Раніше повідомлялося про погрози "вагнерівця" Пригожина на адресу Путіна. Ватажок ПВК натякає Москві на революцію за лекалом 1917 року з розпадом держави.

Тим часом рівень схвалення російського президента впав у всіх країнах колишнього СРСР, зокрема серед етнічних росіян.

А в українській розвідці прокоментували оприлюднену ЗМІ інформацію про те, що Київ має намір ліквідувати російського президента.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини