16 травня 2023, 07:59

Небензя в ООН прочитав з папірця заяву про армію РФ в Україні, яка позбавила його дару мови

Росія 447-му добу намагається переконати світ і саму себе у тому, що армія Путіна не руйнує мирних українських міст і не скоює воєнних злочинів.

Небензя в ООН прочитав з папірця заяву про армію РФ в Україні, яка позбавила його дару мови

24 лютого 2022 року Володимир Путін оголосив про початок "СВО" та рано-вранці Україна прокинулася від бомбардувань мирних міст. 447 днів потому ситуація не змінилася: окупанти знищують на своєму шляху цілі міста, крадучи, ґвалтуючи та вбиваючи мирних жителів, незважаючи на вік і стать. Однак Кремль продовжує наполягати на своїй "місії" "визволителя", заперечуючи причетність до військових злочинів.

15 травня постійний представник Росії при ООН Василь Небензя вкотре заявив про непричетність армії РФ до бомбардувань мирних цілей в Україні. Свою заяву він читав з папірця. Після слів про те, що ЗС РФ нібито не б'ють по мирних містах України, дипломату знадобився час, щоб оговтатися від брехні та продовжити далі.

Кадри його заяви публікує ТГ-канал "Україна 365".

"ЗС РФ не воюють із мирним населенням і не завдають по ньому, на відміну від Збройних сил України, цілеспрямованих ударів. Західні країни широко відомі своєю любов'ю до теми боротьби з безкарністю, особливо, якщо це не стосується їхніх власних злочинів", - висловився він, схоже, не вірячи власним словам.

Як і раніше, Росія звинувачує США та Захід загалом у тисячах жертв в Афганістані, Ірані та Лівії, за які ніхто не поніс покарання. Кремль обурений цими трагедіями, а тому вирішив повторити та навіть посилити злочини, в яких звинувачує опонентів.

Нагадаємо, до 24 лютого 2022 року Маріуполь і 500 тисяч його мешканців жили мирним життям, були цілі населені пункти Луганської області, Харків не потерпав від щоденних обстрілів, Умань, Київ, Буча, Гостомель, Бердянськ, Херсон і десятки населених пунктів не чекали "визволителів".

До речі, Небензя забув, як Кремль зізнавався в умисних ударах по об'єктах критичної інфраструктури України напередодні зими, щоб заморозити українців і змусити прийняти умови агресора.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини