24 квітня 2023, 09:45

Царьов "вписався" за Пєскова та його сина, але вийшло дуже нерозумно

В історію з фотосесією сина спікера Кремля Пєскова на фронті в Україні несподівано вставив свої три копійки колаборант Олег Царьов.

Царьов "вписався" за Пєскова та його сина, але вийшло дуже нерозумно

Після того як у Росії викрили брехню сина Пєскова та встановили, що він насправді не був на війні, зрадник Олег Царьов записав звернення на захист прес-секретаря Путіна та його сина Миколи Чоулза (Пєскова).

Колаборант спробував виправдати та представити у хорошому світлі інцидент, але вийшло нерозумно. Він і себе вкотре виставив недалекою людиною.

На це звернув увагу український журналіст Денис Казанський. У своєму Тelegram-каналі він показав відео з колишнім депутатом від "Партії регіонів".

Царьов заявив, що взагалі не важливо, чи був син Пєскова на фронті. Головне - російські еліти розуміють, що їхні діти мають воювати, тож нехай хоча б брешуть про це. На думку колабората, це позитивна тенденція у російських "елітах". Син самого Царьова, зрозуміло, теж Бахмут не штурмує та навіть не намагається робити таку видимість.

"Люблю таке. Z-ідіотам прямим текстом кажуть, що вмирати у м'ясних штурмах повинні прості холопи, а дітям чиновників досить з'їздити на фронт і сфотографуватися. І адже комусь заходить..." - написав Казанський.

Нагадаємо, Пригожин зробив пафосну заяву про службу сина Пєскова у ПВК "Вагнер", але аферу дуже швидко розкрили.

Як виявилося згодом, Микола Чоулз (він же Пєсков) здійснив "бойовий вояж" тільки для фотосесії, а слова Пригожина - елемент взаємного піару.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може відрізнятися від авторської.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини