30 березня 2023, 10:30

І кулі не страшні: пермяки передали мобілізованим "сильні" засоби "захисту" – кадри

Волонтери з Пермі передали на фронт мобілізованим землякам "свічки захисту".

І кулі не страшні: пермяки передали мобілізованим "сильні" засоби "захисту" – кадри

Волонтери з Пермі вирішили передати на фронт мобілізованим землякам "свічки захисту". До кожної такої свічки йде пояснювальна записка. Найцікавіше, що навіть вона написана з помилками. Ті, хто "захищає" російськомовних в Україні, насамперед самі мають вивчити свою рідну мову.

Новиною поділилися журналісти ресурсу "Перм 36,6. Проти війни", опублікувавши пост на своїй сторінці у Twitter.

Кожна "свічка захисту" запакована в окремий пакетик. До неї на додачу йде пояснювальна записка, в якій ідеться, що свічка "вижене злих духів" і "вбереже у бою від куль".

Справді, таких засобів захисту немає у жодній армії світу. Мобілізовані з Пермі не оцінили подарунок від земляків. Хто буде свічки запалювати у бою? Краще б видали нову форму чи чоботи, скаржаться інші. Найцікавіше, що такі свічки видали всій роті.

Однак на цьому приколи не закінчуються. Як виявилося, не так давно волонтери передали пермякам шльопанці бренду Champion. Найцікавіше, що їхнє забарвлення виконано у кольорах прапора Франції. Одному з окупантів довелося писати пояснювальну, як це він носить взуття "ворога".

Раніше ми повідомляли, що колишній ув'язнений і "вагнерівець", повернувшись з України, став погрожувати розправою всьому селу Новий Бурець у Кіровській області РФ.

Крім того, росіянок, які підписують контракти з МО РФ і готові їхати в Україну, військове командування використовує для плотських утіх офіцерів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини