23 березня 2023, 08:02

У Скабєєвої стався когнітивний дисонанс через поїздку Зеленського до Бахмуту "дорогою смерті" – кадри

Пропагандистка Скабєєва не може зрозуміти, як Зеленський проїхався до Бахмуту "дорогою смерті", яку нібито контролюють окупанти.

У Скабєєвої стався когнітивний дисонанс через поїздку Зеленського до Бахмуту "дорогою смерті" – кадри

Напередодні з пропагандисткою Скабєєвою стався справжнісінький когнітивний дисонанс. Вона не може зрозуміти, як президент України міг проїхатися трасою, яка контролюється російською армією.

У прямому ефірі свого ток-шоу пропагандистка показала кадри з-під Бахмуту, візит Зеленського на передову та "дорогу смерті", якою проїхався глава України, інформує "Україна 365".

Пропагандистка вийшла на зв'язок із військовим кореспондентом, який перебуває у Мар'їнці, щоб прояснити ситуацію.

Як виявилося, і він не може зрозуміти, що зараз відбувається у Бахмуті. З його слів, він увесь час перебуває біля Мар'їнки, де дуже складна ситуація, як, утім, і в Авдіївці.

З його слів, не можна вірити всьому тому, що пишуть Telegram-канали, оскільки інформацію перевірити неможливо. При цьому він каже, що необхідно вірити журналістам, які показують відео з місця безпосередньої події.

Ольга Скабєєва все одно залишилася незадоволеною. Вона не могла зрозуміти: чи контролює армія Путіна "дорогу смерті", що веде до Бахмуту, або ж насправді Зеленський не відвідував передову.

Напередодні глава України вкотре відвідав передову, Бахмутський напрямок. Він поспілкувався з українськими захисниками та вручив їм нагороди. На зворотному шляху до Києва заїхав в один із прифронтових магазинів, випив кави зі звичайними людьми й українськими захисниками, а також сфотографувався з ними.

Раніше ми повідомляли, що 22 березня Зеленський несподівано вирішив відвідати передову, поспілкувавшись із захисниками Бахмуту.

Нагадаємо, Скабєєва образилася на жарти Галкіна на її адресу. В істериці вона стала обзивати пародиста матюками.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини