21 березня 2023, 12:52

"Заткнися, ганчірка, заткнися!" – Гіркін зі скандалом звернувся до Путіна після слів про Україну

Гіркіна обурили нові виправдання глави Кремля Путіна, який напередодні спробував пояснити причини поразки російської армії у війні з Україною.

"Заткнися, ганчірка, заткнися!" – Гіркін зі скандалом звернувся до Путіна після слів про Україну

На тлі поразок російської армії у війні з Україною й ордера на арешт Путіна з різкою критикою на адресу російського президента виступив колишній польовий командир "ДНР", ексофіцер російських спецслужб Ігор Стрєлков-Гіркін. Ба більше, під час прямого ефіру Гіркін перейшов на прямі образи Путіна, яких раніше собі не дозволяв. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Гіркіна обурили нові виправдання глави Кремля, який напередодні спробував пояснити причини поразки російської армії у війні з Україною. Не добираючи виразів, Стрєлков назвав Путіна "ганчіркою" та порадив йому "заткнутися".

"Він поводиться не як президент країни з більш ніж 1000-річною історією, а як якась ганчірка... Заткнися, Володимире Володимировичу, просто заткнися... Мовчи краще, і нам не буде за тебе соромно, і ворог не буде знущатися", - заявив він.

У соціальних мережах ефір Гіркіна викликав справжній ажіотаж, оскільки рівень конфронтації та особистих нападок на Путіна зростає фактично щодня, водночас очільник Кремля стрімко втрачає свій авторитет навіть в очах його раніше відданих шанувальників.

Раніше терорист Ігор Гіркін заявив, що Міжнародний суд Гааги з видачею ордера зробив із Путіна нового Мілошевича.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини