20 березня 2023, 15:36

Ордер на арешт Путіна є довічним – Генеральний прокурор Гааги не залишив шансів главі Кремля

Вчинені Путіним в Україні воєнні злочини не мають терміну давності, заявив Генеральний прокурор Гааги Карім Хан.

Ордер на арешт Путіна є довічним – Генеральний прокурор Гааги не залишив шансів главі Кремля

Головний прокурор Міжнародного кримінального суду у Гаазі Карім Хан зробив заяву про те, що виданий ордер на арешт російського диктатора Путіна є довічним. Про це повідомляють інформаційні агентства, цитуючи заяву прокурора в ефірі британської радіостанції BBC Radio 4.

За його словами, скоєні Путіним воєнні злочини не мають терміну давності, а отже ордер на арешт діятиме доти, доки глава Кремля не відповість за свої злочини перед законом.

"Ордер на арешт Путіна діятиме доти, доки він не постане перед судом або доки його не передадуть до суду та не виправдають. Це здається вкрай малоймовірним, тому він залишиться ймовірним злочинцем до кінця свого життя", - сказав він.

За словами Хана, ордер на арешт російського президента може бути відкликаний тільки у цьому єдиному випадку.

При цьому політологи зазначають, що ймовірність державного перевороту у Росії та передачі Путіна міжнародному суду зросла після того, як судове рішення щодо російського диктатора було ухвалено.


Колишній російський прем'єр Медведєв уже виступив із погрозами військового удару РФ по гаазькій будівлі суду. Однак у Мережі вважають, що політик, який втратив свою політичну вагу та репутацію, лише намагається виглядати впливовим.

Раніше терорист Ігор Гіркін заявив, що Міжнародний суд Гааги з видачею ордера зробив із Путіна нового Мілошевича.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини