20 березня 2023, 12:07

"Маска?" – у Мережі бурхливо обговорюють обличчя Путіна на відео з Криму

Під час відвідин російським диктатором окупованого Кримського півострова було зафіксовано цікавий момент.

"Маска?" – у Мережі бурхливо обговорюють обличчя Путіна на відео з Криму

Головний російський військовий злочинець - президент Володимир Путін - після видачі судом Гааги ордера на його арешт вирушив у "турне" окупованими територіями.

Несподівані візити до Криму та стертого з лиця землі армією РФ Маріуполя не додали Путіну "козирів". У Севастополі диктатора сфотографували сильно кульгавим і не тільки.

Переглядаючи відео, багато хто звернув увагу на неприродність обличчя глави Кремля, воно ніби відшаровувалося та більше було схоже на маску. Путін раз у раз намагався її поправити, чіпаючи підборіддя та шию.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує відео, де все це чітко видно.

Проходячи зі своєю свитою по Севастополю в анексованому Криму, диктатор постійно тягнув руки до обличчя, яке виглядало дивно: воно не було єдиним із шиєю.

Раніше російський історик, політик Дмитро Чернишевський назвав неадекватною поведінку Путіна. Диктатор РФ у такий складний час мав би звернутися до кримчан і обіцяти їм утримати Крим, але промовчав.

Тим часом у РФ несподівано випустили в ефір правду про поїздку Путіна до Маріуполя та спілкування з місцевими жителями. У відео пропагандистів чітко чути жіночий крик: "Це все неправда! Це все напоказ!"

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!


Автор: Марина Журавлева

Останні новини