14 березня 2023, 11:52

У Москві донесли у поліцію на школярку, яка розірвала намальований прапор РФ під українську "Червону калину"

У Росії на дівчинку, яка розірвала намальований прапор країни-агресора, вже написали донос у поліцію – у її матері великі неприємності.

У Москві донесли у поліцію на школярку, яка розірвала намальований прапор РФ під українську "Червону калину"

У Росії триває відверте цькування людей з антивоєнними настроями та тих, хто підтримує Україну. Не шкодують навіть дітей. Так, у Москві першокласниця-блогер записала відео, на якому розірвала намальований прапор РФ під українську пісню "Червона каліау". На неї одразу ж заявили у поліцію, передає Діалог.UA за матеріалами російських ЗМІ.

Наразі поліція приїхала до дівчинки додому, влаштувавши "перевірку" як самій дівчинці, так і її мамі. До речі, жінка не стала звинувачувати в усьому дитину та заявила правоохоронцям, що її дочка робить те, що вважає за потрібне.

Відомо, що ця сім'я на обліку ніде не стояла та до інциденту ні в яких "антизаконних" діях помічена не була.

Судячи з усього, дівчинка, розірвавши намальований прапор РФ, саме таким чином вирішила висловити свій протест проти війни.


Що показово, це не перший випадок, коли діти у РФ виявляються мудрішими за дорослих, висловлюючись за мир, про що красномовно свідчить публікація у ТГ-каналі Невзорова.


Нагадаємо, у Росії чоловіка відправили під арешт за антивоєнний малюнок доньки, а саму дівчинку - до притулку.

Як повідомлялося раніше, у Петербурзі 77-річна художниця Осипова відкрила антивоєнну виставку: "Росія - це не Путін". Незважаючи на ризик, активістка виступила проти агресії, заявивши, що вона нікого не боїться.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини