13 березня 2023, 14:43

Неабияк підгоріло: у Кремлі відреагували на вимоги України до УПЦ МП покинути Києво-Печерську лавру

Влада РФ раптом почала апелювати до світової громадськості, на яку їм на початку "СВО" було наплювати.

Неабияк підгоріло: у Кремлі відреагували на вимоги України до УПЦ МП покинути Києво-Печерську лавру

Прес-секретар російського диктатора Путіна Дмитро Пєсков відгукнувся на нещодавнє скасування договору Національного заповідника "Києво-Печерська лавра" з Українською православною церквою Московського патріархату (УПЦ МП). Він закликав світову громадськість "відреагувати" на це рішення, передає Діалог.UA.

Пєсков заявив, що вимога українського уряду до ченців УПЦ МП покинути Києво-Печерську лавру нібито є "безпрецедентною" та "неприпустимою". Тим самим у Кремлі зайвий раз підтвердили той факт, що священики так званої "УПЦ" є такими ж агентами РФ, як Медведчук, Янукович й інші. Річ у тім, що в Україні багато релігійних організацій, проте Москва так не переймається за жодну з них.

"Це абсолютно безпрецедентне ставлення до представників церкви, Російської православної церкви. Ми вважаємо це неприпустимим... Світова спільнота має відреагувати на таке обурливе рішення", - сказав Пєсков із погано прихованою емоційністю.

Як бачимо, після того як в Україні накрили цілу мережу агентури в "УПЦ" і почали ставити цю організацію на місце, у Москві серйозно занепокоїлися, адже священики раніше мали величезний вплив на думку народних мас.

Нагадаємо, 10 березня попів Московського патріархату попросили звільнити територію всієї Києво-Печерської лаври до кінця поточного місяця.

Як раніше повідомлялося, у грудні УПЦ МП обмежили у можливості користуватися храмами Верхньої Лаври.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини