22 лютого 2023, 13:40

"Бал сатани": до "Лужників" на виступ Путіна зганяють росіян, але пустують цілі сектори

У Москві населення РФ централізовано зганяють на "рейхсконцерт" диктатора до річниці вторгнення в Україну.

"Бал сатани": до "Лужників" на виступ Путіна зганяють росіян, але пустують цілі сектори

На путінському "балі сатани" масовці забороняють говорити про отримані гроші та розіслали рекомендації, як поводитися, передає Тelegram-канал "Україна 365".

За 45 хвилин до початку провоєнного концерту трибуни "Лужників" не заповнені навіть наполовину, пустують цілі сектори. Масовки катастрофічно не вистачає.

Людей звозять на мітинг під загрозою звільнення, пише ТГ-канал "Можем объяснить".

"Нас змусили", - сказав співробітник управи Нижньогородського району Москви. Про це ж заявили працівниці управи району Чертаново. Інші глядачі мітингу розповіли, що прийшли на концерт за їжею (людей заманюють гарячим чаєм, а також роздають сосиски у тісті), проте необхідну кількість народу не вдалося заманити ні грошима, ні звільненням від роботи та навчання. 

Організатори мітингу попередили, що після початку концерту двері стадіону закриють і вийти з "Лужників" буде не можна. Судячи з усього, на такий крок вирішили піти після торішньої накладки на концерті до річниці анексії Криму, коли люди почали залишати стадіон, не дочекавшись промови диктатора.

Z-символіку замінили радянськими прапорами з ура-патріотичною символікою: триколори, Андріївські хрести та герби СРСР.

Повідомлялося, що шоу Путіна у Гостиному дворі провалилося та було висміяне.

Нагадаємо, головні "яструби війни" Кадиров, Пригожин і Суровікін проігнорували послання Володимира Путіна Федеральним зборам, а зал був напівпорожнім.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини