7 лютого 2023, 12:32

Карма за Україну: російському фігуристу Костомарову ампутували обидві стопи – росЗМІ дізналися, що сталося

Костомаров активно підтримав вторгнення окупаційної армії РФ в Україну, а зараз фактично втратив ноги: йому ампутували обидві ступні.

Карма за Україну: російському фігуристу Костомарову ампутували обидві стопи – росЗМІ дізналися, що сталося

Російський фігурист Роман Костомаров, який підтримав окупаційне вторгнення російської армії в Україну, отримав кармічне покарання. Спортсмен захворів на важку форму пневмонії, потрапив до лікарні у Москві, де позбувся ніг: йому ампутували обидві ступні.

Про ампутацію повідомило російське інформагентство "ТАСС".

Співрозмовник агентства повідомив, що стан Костомарова є складним, він перебуває у реанімації. Зараз лікарі намагаються врятувати його руки, які також, судячи з усього, можуть бути ампутовані. Крім пневмонії, у нього було діагностовано сепсис й інтоксикацію.

У Мережі нагадали, що Костомаров активно підтримав вторгнення окупаційної армії РФ в Україну.

"Можливо, тепер він зможе краще зрозуміти українців, яким відірвало ноги російськими бомбами та ракетами", - зазначає у своєму Telegram-каналі український журналіст і блогер Денис Казанський.


Російські журналісти відзначають примітний факт про зв'язки Костомарова з сім'єю спікера Кремля Дмитра Пєскова. Його дружина фігуристка Тетяна Навка та Костомаров багато років у тандемі виходили на лід і 2006 року на Олімпійських іграх у Турині завоювали "золото". Після відходу з великого спорту Навка та Костомаров брали участь у льодових шоу на кремлівських каналах у РФ.


Раніше в Інтернеті з'явилося відео повернення у Росію загиблих мобілізованих, яких у трунах і дерев'яних ящиках розвозять територією РФ після загибелі в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини