7 лютого 2023, 11:30

Несміян назвав місяць, коли на РФ чекає початок великої фінансової катастрофи

Росія починає входити у штопор фінансової катастрофи, пов'язаної з важкою кризою бюджету та падінням доходів, упевнений експерт.

Несміян назвав місяць, коли на РФ чекає початок великої фінансової катастрофи

Дані Мінфіну РФ щодо катастрофічного стану російського бюджету свідчать про те, що якщо тенденція збережеться, то вже до травня - червня ліквідні залишки Фонду національного добробуту РФ будуть вичерпані. Далі затикати дірки доведеться вже в обстановці, коли ніяких кубушок немає та не передбачається, навпаки, виникне зворотна ситуація: кому з росіян скорочувати виплати.

Про це у своєму Telegram-каналі пише російський блогер і економічний аналітик Анатолій Несміян, передрікаючи Росії економічну катастрофу набагато більших масштабів, ніж зараз.

За його словами, Росія увійшла у стан жебрака, який не може вибратися з фінансової катастрофи. Її дохід стає нижчим за "біологічні потреби", а тому РФ доведеться робити важкий вибір, скорочуючи витрати.

"Будь-яка стратегія жебрака - це однаково відкладена катастрофа, оскільки він може тягнути якийсь час, але будь-яка непередбачувана витрата обрушує його відносно стабільне становище, хоча й таке, що погіршується. А з життєвої практики відомо, що така непередбачена витрата - питання часу, зазвичай найближчого. Збанкрутіла держава мало чим відрізняється від такої злиденної. ... Бюджет можна якийсь час підкачувати та тягнути, але будь-яка позапланова кризова ситуація одразу переведе сюжет у катастрофу, зрушивши якісно ситуацію", - підкреслив експерт.

Він зазначив, що, з точки зору функціонування системи, у разі продовження поточних тенденцій Росія до літа цього року переходить у нестійке становище. Фактично РФ опиняється у стані, за якого з плином часу її безнадійний стан тільки поглиблюватиметься.

Режим Путіна стає банкрутом. Але для кремлівських порятунок - це зайвий день перебування при владі, іншої стратегії у них уже немає та не буде до остаточного краху, зазначає Несміян.

"У цьому плані все, що може зробити Кремль зараз, це спробувати домогтися мирного врегулювання (звичайно, тимчасового). Єдиний неясний момент - наскільки жорсткими будуть умови цього перемир'я. Звідси і крайня необхідність останньої спроби домогтися кращої позиції на полі бою, щоб потім обміняти її на трохи більш прийнятні умови миру", - підкреслив він.

Раніше видання повідомляло, що для компенсації бюджетного просідання Мінфін РФ активно проводить операції з юанем.

Також відомо, що США готують щодо РФ нові санкції - введення 200% мита на російський алюміній.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини