4 лютого 2023, 07:49

Кремль розгорнув широку дипломатичну кампанію напередодні 24 лютого – ЗМІ назвали причину

Перед річницею повномасштабного вторгнення в Україну Росія намагається позбутися образу країни-ізгоя, розгорнувши широку дипломатичну кампанію.

Кремль розгорнув широку дипломатичну кампанію напередодні 24 лютого – ЗМІ назвали причину

РФ розгорнула широку дипломатичну кампанію напередодні сакральної для Кремля дати - 24 лютого. Глава МЗС РФ Сергій Лавров проводить зустрічі в Єгипті та Пакистані, а Володимир Путін телефонує наслідному принцу Саудівської Аравії Мухаммеду ібн Салману для узгодження цілей зустрічі виробників нафти ОПЕК+.

The Washington Post пише, що подібна показова активність необхідна для піару. Так Москва хоче показати, що західні санкції нібито не працюють і РФ залишається повноцінним членом світової спільноти. Крім цього, росіяни намагаються переконати у тому, що Путін у них - безпрецедентний лідер.

Крім того, РФ пропонує біднішим країнам, охопленим повстаннями, зброю в обмін на контракти та розвідку, щоб конкурувати з економічно потужними країнами.

Нагадаємо, Лавров здійснив "героїчне" африканське турне та зміг залучити до союзництва Королівство Есватіні.

Лаос почав надавати військову допомогу армії РФ. Росія отримала від республіки з населенням у 7 мільйонів осіб кілька танків 1944 року випуску.

Ще одним дипломатичним "досягненням" РФ стала погроза Лаврова на адресу Молдови. Російський дипломат попереджає, що після України Кремль може спровокувати військові дії на території цієї країни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини