30 січня 2023, 08:30

Залякати ЗСУ: мобілізовані з Комі отримали "грізні" балаклави – у Мережі з'явилися кадри

Мобілізовані з Комі отримали від своєї влади гуманітарну допомогу у вигляді балаклав із вушками, що дуже нагадують Бетмена.

Залякати ЗСУ: мобілізовані з Комі отримали "грізні" балаклави – у Мережі з'явилися кадри

Напередодні мобілізовані з Комі вирішили викласти у Мережу ролик, на якому вони демонструють нову гуманітарну допомогу від місцевої влади. Не виключено, що її придбали в одному з дитячих магазинів Печори.

Антон Геращенко виклав кадри на своїй сторінці ув Telegram-каналі.

Сам ролик неможливо дивитися без сміху.

Мобік із Комі зізнається, що тепер у нього позивний "Бетмен" через дивну форму самої верхівки балаклави, яка закінчується дивними вухами.

Джерело повідомляє, що нібито гуманітарна допомога прибула з Печори, де місцева влада скинулася грошима. Не виключено, що товар із дитячого магазину. У Печорі таким чином просто вирішили "залякати" ЗСУ у надії, що вони почнуть тікати з поля бою, побачивши таких Бетменів.

Це далеко не перший випадок, коли влада РФ знущається над своїми військовослужбовцями, надсилаючи їм незрозуміло що як гуманітарну допомогу. Одним вони надіслали теплі капці, другим великий самовар, а третім агітаційну релігійну літературу.

Раніше на території окупованої Запорізької області окупанти вбили мобілізованого з Курської області та викинули його тіло на смітник.

Нагадаємо, у ГУР МО України розповіли про реальну роль Пригожина в ПВК "Вагнер".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини