25 січня 2023, 13:58

"Як напередодні революції 1917 року", – Гудков розповів про те, що відбувається у Росії

Останнім часом у Росії відбуваються процеси, які дуже нагадують події перед смутою 1917 року, зазначив російський опозиціонер Геннадій Гудков.

"Як напередодні революції 1917 року", – Гудков розповів про те, що відбувається у Росії

Ексдепутат Держдуми РФ Геннадій Гудков вважає, що вплив Путіна помітно знизився, оскільки зараз у Росії активно створюються приватні армії. Це свідчить про те, що кремлівський диктатор уже не так жорстко контролює все та не може повністю з цим процесом впоратися. Або ж якісь люди навколо нього мають можливість блокувати його бажання. Як би там не було, але процес створення приватних армій на тлі великої війни з Україною вельми нагадує процес перед смутою 1917 року. Про це експерт заявив в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу, яке можна подивитися на YouTube-каналі Politeka Online.

"Такі приватні, напівприватні та політичні збройні формування створювалися різними політичними силами у Росії у 1917 році напередодні революції", - зазначив Гудков.

Сьогодні у Росії навіть губернатори почали створювати територіальні оборони, тобто збройні угруповання. "Виходить, що у Росії, як і на початку 20-го століття, армія бере участь у великій війні, а всередині формуються якісь збройні сили. Наростає такий процес, який може призвести до повторення смути 1917 року, коли у всіх були свої війська", - передрік опозиціонер.

Нагадаємо, Геннадій Гудков розповів, чого найбільше боїться Путін: "Постійна недовіра, постійні перевірки..."

Раніше Геннадій Гудков озвучив "мрію" Путіна та його близького оточення: "Це у них така стратегія".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини