20 січня 2023, 09:52

У центрі Ростова скинули з 14-го поверху блогерку, яка підтримала російських військових

Знайомі загиблої блогерки Ангеліни наполягають на версії про насильницьку смерть 21-річної дівчини.

У центрі Ростова скинули з 14-го поверху блогерку, яка підтримала російських військових

Днями у центрі Ростова-на-Дону розбилася на смерть, випавши з 14-го поверху, одіозна блогерка Ангеліна ("Леді Ніч", @magddalena777), що надавала інформаційну підтримку російській армії та її злочинам в Україні під час проведення так званої "спецоперації", передає Діалог.UA за матеріалами з російських ЗМІ та телеграм-каналів.

Примітно, що Ангеліна славилася скандальним характером давно, була завсідником багатьох чатів та інтернет-спільнот, постійно конфліктувала з усіма підряд на різні побутові теми та записувала матюки у повідомленнях-кругляшках. Після 24 лютого 2022 року, коли російські війська відкрито вторглися на територію України, блогерка різко стала "патріоткою", почала ображати тепер уже українців, хоча до початку "спецоперації" обмежувалася звичайними "кухонними" суперечками, причому переважно зі співгромадянами.

"Після початку СВО Геля зайняла патріотичну позицію та переключила всю свою "вогневу міць" на боротьбу з українцями, обмінюючись з ними "компліментами" у властивій їй ексцентричній манері", - пише Василь Трунов.

Подробиці події не уточнюються. Але "друг" блогерки більше схиляється до версії насильницької смерті. Однак, що теж примітно, про "український слід" поки що не згадує, але підкреслює, що у дівчини була вельми "специфічна" манера спілкування та вона добре вміла наживати ворогів.

"Найпростіше списати це на суїцид, алкоголь, речовини. Але чи могли Гелі, так скажімо, "допомогти" випасти з вікна? Чи могла вона нажити якихось ворогів у реалі? Думаю, запросто!... Чи міг їй хтось помститися за щось? Теж цілком імовірно, особливо з огляду на ту манеру спілкування, яку ми нерідко спостерігали у чатах", - пише Трунов.

Нагадаємо, російські військові блогери відповіли Міноборони РФ з приводу так званої "операції відплати" у Краматорську.

Тим часом побитий у Москві блогер Некоглай передає до ЗСУ дронів на 100 000 доларів - у РФ скандал.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини