16 січня 2023, 12:10

"Так, це не жарт", – Медведчук із РФ запропонував нову ідею щодо України

Медведчук опублікував у підконтрольному Путіну виданні статтю, в якій заявляє про необхідність створення в Україні нового проросійського руху.

"Так, це не жарт", – Медведчук із РФ запропонував нову ідею щодо України

Путінська газета "Известия" (раду директорів кремлівського медіахолдингу очолює його співмешканка Аліна Кабаєва) опублікувала статтю Медведчука. Примітно, що головна думка матеріалу описана у двох останніх абзацах: Медведчук критикує Зеленського, захищає Росію та вже намагається впливати на Кремль і Путіна з метою створити нову проросійську партію в Україні.

Про це у своєму Telegram-каналі пише журналіст і блогер Денис Казанський, коментуючи появу статті.

"Так, це не жарт. Людина на повному серйозі за рік війни пише про якусь "партію миру", проросійську "іншу Україну", яку ніхто не чує, "політичний рух із тих, хто не здався", та тому подібну дичину. Послухай, Юдушко, ту, "іншу Україну", якщо вона колись і існувала, твій кум зрівняв із землею разом із жителями. Вона похована під руїнами Бахмуту, Маріуполя та Сєверодонецька, як і твої виборці, які голосували за "ОПЗЖ" й отримали від тебе таку подяку за цю підтримку", - підкреслив український журналіст.

За весь 2022 рік Медведчук не видавив із себе жодного слова засудження масового знищення російською армією жителів південних і східних областей України, які раніше були основою електорату "ОПЗЖ". Медведчук жодного разу не висловив критики на адресу російської армії за авіаудари по житлових кварталах Маріуполя та ракетні удари по супермаркетах і багатоповерхівках.

"Єдина стаття, написана Медведчуком за всю війну, про владу та бабло, про те, як йому знову треба відсипати грошей на нову "партію миру". Усе путінське кодло - це якась приголомшлива, унікальна порода нелюдей, тупих, злісних, жадібних і абсолютно ненаситних. Просто не втомлююся дивуватися, яким чином вони такі вивелися? Які мутації відбулися в їхніх генах?" - зазначає Казанський.

Нагадаємо, начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов розповів, що в обміні Медведчука була дуже зацікавлена ФСБ РФ.

Як повідомлялося раніше, Медведчук звертався до Зеленського та Путіна за помилуванням ще у квітні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини