14 грудня 2022, 13:55

Роспропаганда придумала, як уникнути Гааги, озвучивши план в ефірі у Соловйова

На росТБ у Соловйова закликали розбомбити Гаагу та погрожують "за 2 дні" перемогти США.

Роспропаганда придумала, як уникнути Гааги, озвучивши план в ефірі у Соловйова

У російських пропагандистів на чолі з Соловйовим триває істерика на тлі підготовки Міжнародного трибуналу для диктатора Володимира Путіна та його режиму. Вони розуміють, що підуть на дно разом із фюрером.

Спочатку Симоньян і Скабєєва "скиглили", що потраплять на лаву підсудних Гаазького трибуналу за злочини в Україні. Перша рекомендувала всім не соромитися того, що Росія бомбить Україну, та радіти ударам по інфраструктурі, а друга закликала російську армію посилитися на фронтах, щоб Україна запросила перемир'я. Вони довго тряслися та лякалися неминучого трибуналу, але все-таки придумали, як їм "уникнути суду у Гаазі".

Тelegram-канал "Україна 365" публікує фрагмент відео з пропагандистської передачі.

Вихід виявився феноменально простий: треба розбомбити Гаагу. Немає Гааги - немає і ніякого суду. У РФ вирішили окупувати Нідерланди та погрожують "за 2 дні" перемогти США.

"Вони (на Заході - ред.) хочуть знищити Росію. А наш сценарій який? Ми ж жодного разу не озвучили, чого хочемо ми!" - заявив Соловйов, підштовхуючи своїх однодумців виприснути порцію отрути.

"Створення прямих загроз Сполученим Штатам, і війна закінчиться за два дні", - запропонував скрепоносець ідею закінчення розв'язаного Москвою протистояння.

Але під час шоу виникла важливіша тема - Гаазький суд.

"Ми повинні прийти у Гаагу... Абсолютно охамели! Великій Росії всяка нікчема загрожувати буде! Тюльпанів перенюхали!" - видав один із головних російських пропагандистів.

Він закликав завдати превентивного удару по Нідерландах.

Раніше Маргарита Симоньян визнала масштаб катастрофи, висловившись про загрозу Гааги.

Після цього із закликом до росіян виступила Ольга Скабєєва, яка відчула дух трибуналу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини