9 грудня 2022, 13:09

"Олеже, прокинься", – Соловйов публічно погрожує зраднику Царьову "перетворенням на прах"

Зрадника Олега Царьова публічно принизив кремлівський пропагандист Володимир Соловйов.

"Олеже, прокинься", – Соловйов публічно погрожує зраднику Царьову "перетворенням на прах"

У вищих ешелонах російської влади посилилися конфлікти на тлі військової поразки. Колишній депутат Ради Олег Царьов, який зрадив Україну, потрапив під роздачу. З погрозами на його адресу виступив кремлівський пропагандист Володимир Соловйов.

Увагу на інцидент звернув у своєму блозі у Facebook український журналіст Денис Казанський.

Царьов забувся та почав критикувати російську верхівку й армію. Йому тут же прилетіло. Соловйов в ефірі своєї програми принизив зрадника.

"Ти поради нашій армії даєш? Ти свою країну прос*ав, будучи політиком! Ти нам зараз даєш поради про те, що наша армія робить так, що не так... Олеже, прокинься, а! (...) Прийди до тями. Скажи спасибі країні, яка тебе прихистила. Куди ти біг, просравши свою Батьківщину! (...) Не треба нас вчити жити! (...) Заспокойся трохи", - кричав кремлівський пропагандист.

Він також виступив із відкритими погрозами на адресу Царьова.

"Не грай в ігри між російськими силовими структурами, тому що вони між собою домовляться, а ті, хто опиниться між ними, може перетворитися на труху, на прах", - сказав Соловйов.

Казанський, коментуючи скандал, висловив думку, що така доля чекає на всіх зрадників. Для Росії вони своїми ніколи не стануть.

"Як не старався Царьов демонструвати, що він свій, російський, що він ненавидить Україну білше за найвідмороженіших російських шовіністів, нічого не допомогло. І самого Царьова, і його соратників... росіяни так і тримають за холопів, яким дозволено відкривати рота тільки за командою", - констатував журналіст.

Раніше Царьов зламався: "новоросець" публічно закликає до розправ над росіянами.

Ми також писали, що після втечі РФ із Херсону російський колаборант Царьов зізнався.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини