2 грудня 2022, 09:33

"Перспективи не туманні, вони жахливі", – Арестович відповів на заяви Скабєєвої та Симоньян про Гаагу

Росія програла війну Україні, підкреслив Олексій Арестович, оскільки навіть топові кремлівські пропагандисти останнім часом почали згадувати Гаазький трибунал.

"Перспективи не туманні, вони жахливі", – Арестович відповів на заяви Скабєєвої та Симоньян про Гаагу

Топові кремлівські пропагандисти останнім часом почали розповідати про Гаазький трибунал. Це означає, що війна остаточно програна, приховувати очевидне вже не виходить.

Про це розповів в ефірі "Фейгін LIVE" радник Офісу українського президента Олексій Арестович увечері 1 грудня.

Він зазначив, що на 10-му місяці війни у РФ склалося плачевне становище на полі бою. На Бахмутському напрямку, де ЗС РФ сконцентрували величезні сили для захоплення Донецької області, не вдається досягти серйозного результату. Перспектив у агресора у військовому сенсі немає жодних. Це усвідомлює російська пропаганда.

"Перспективи (для путінського режиму - ред.) не просто туманні, вони жахливі, саме тому лунає "Гаага", саме тому тремтить голос... Судитимуть вас ваші найкращі друзі, як ви колись вважали, французи та німці. І судитимуть із таким задоволенням, що ви собі й не уявляєте! Не злісні англосакси, не англійка, яка "гадить"", - зазначив Арестович.

Він додав, що одним із найголовніших пунктів перемоги України у цій війні буде покарання винних: диктатора РФ Володимира Путіна та його обслуги, до якої належать і працівники пропагандистської машини.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Кремль "зачищає" пропагандистів: Мардан, який закликав до розправ над українцями, звільнений.

Крім того, пропагандист Романов зник після того, як назвав Путіна "головним пенсіонером".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини