29 листопада 2022, 23:12

"Нам щось недоговорюють, і там немає нацистів", – мати полоненого солдата звинуватила владу у РФ

Мати російського окупанта з обуренням розповіла про пошуки полоненого сина та байдужість влади РФ.

"Нам щось недоговорюють, і там немає нацистів", – мати полоненого солдата звинуватила владу у РФ

Влада у Росії нічого не робить для пошуку та повернення полонених солдатів. Зі звинуваченням на адресу керівництва країни виступила Ірина Чистякова з Петрозаводська, яка кілька місяців провела у пошуках сина, який потрапив у полон в Україні, не маючи водночас жодної підтримки ні від місцевої влади, ні від Міністерства оборони. Відео зі зверненнями матері солдата публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Я все робила сама. Мій син потрібен мені. Він не потрібен ні Путіну, ні Шойгу. Вони у теплі! Вони не сидять в окопах або у в'язниці. Мій син вісім місяців в Україні, як вони кажуть, у нацистів. Питання тільки у тому, чому ж вони з полону виходять нормальні? Може, нам просто щось недоговорюють і там взагалі немає ніяких нацистів?" - заявила Чистякова, виступаючи на брифінгу.

Жінка підкреслила, що українська сторона не тільки зберегла життя її синові. На початку війни їй було запропоновано допомогу від СБУ з проведення пошуків.

"Не треба злити нас, матерів. Головне, поверніть нам наших синів", - звернулася Чистякова до керівництва.

Варто зазначити, що реакція влади на такі відверті та гнівні вимоги у Росії однакова. Відомо, що, за розпорядженням Генпрокуратури РФ, групу "Ради матерів і дружин військовослужбовців" "ВКонтакте" вже заблоковано. Велика ймовірність, що учасників організації звинуватять в отриманні фінансування із США. 

Раніше повідомлялося, що полонені окупанти висловлювали крайнє здивування умовами перебування у полоні, багато хто відчув "культурний шок".

Відомо, що багато полонених із РФ не хочуть повертатися додому до того моменту, поки у країні залишається путінський режим.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини