25 листопада 2022, 15:58

"Мами мобілізованих", з якими зустрівся Путін, виявилися московськими чиновницями

Кремль знову використав підставних осіб на зустрічі з Путіним, цього разу "мамами мобілізованих" виявилися московські чиновниці.

"Мами мобілізованих", з якими зустрівся Путін, виявилися московськими чиновницями

У п'ятницю, 25 листопада, Кремль поширив відео, на якому, як стверджується, президент РФ Володимир Путін зустрічається з матерями мобілізованих до російської армії. Під час зустрічі він розповів, як "співчуває втраті", та додав, що все керівництво Росії "розділяє біль матерів, чиї сини загинули".

Однак пізніше з'ясувалося, що "мамами мобілізованих" на зустрічі з Путіним виявилися московські чиновниці. Деяких співрозмовниць глави Кремля вдалося ідентифікувати Telegram-каналу "Можем объяснить".

Так, про проблеми російських солдатів Путіну доповідала членкиня Відраднинської ради депутатів від партії "Єдина Росія" Ольга Бєльцева, яка обіймає посаду заступниці директора ДБУ Центр дозвілля та спорту "Юність".

На зустрічі також була присутня голова Підмосковного виконкому ОНФ Юлія Бєлєхова. У 2016 році вона балотувалася на виборах до Держдуми, але не змогла пройти.

Ще однією співрозмовницею Путіна була Надія Узунова, яка відповідає в Усть-Абаканському "Бойовому братстві" за збір гуманітарної допомоги для мобілізованих.

А особливістю сьогоднішньої зустрічі стало те, що трансляцію із заходу, яку вели пресслужба Кремля та новинний державний телеканал "Россия 24", перервали відразу після промови Путіна.

Раніше Рада матерів і дружин мобілізованих і Комітет солдатських матерів Росії скаржилися, що їх не запросили на зустріч із Путіним.

"Ось так все робиться. Ось ці кишенькові, показушні, генеральські, ще якісь проплачені. Не знаю, хто там буде на цих зустрічах і круглих столах. Якщо ви не побачите нас, мене, інших жінок, які сьогодні Москвою ходять, значить це не справжній круглий стіл, значить це несправжня зустріч президента або якоїсь офіційної особи з громадськістю. Це все робиться для того, щоб показати реакцію", - розповіла одна з членів вищезгаданих рад.

Нагадаємо, у п'ятницю у прес-службі Кремля спростували інформацію ЗМІ про те, що Путін у щорічному посланні до Федеральних зборів збирається оголосити про "мобілізацію країни".

Тим часом низка російських Telegram-каналів уважає, що нову хвилю мобілізації у Росії буде оголошено, ймовірно, вже після Нового року.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини