24 листопада 2022, 08:42

​"Це незаконне державне формування", – у Держдумі РФ звернули погляд на ще одну країну

У Держдумі РФ закликають "розібратися" з Вірменією за російськими законами через прояв "русофобії".

​"Це незаконне державне формування", – у Держдумі РФ звернули погляд на ще одну країну

Напередодні в Єревані проходив саміт за участю лідерів ОДКБ. Прем'єр-міністр Вірменії відмовився підписувати підсумковий документ, заявивши про те, що Організація дискредитувала себе, коли відмовилася допомогти Єревану у війні проти Баку у битві за Карабах.

22 листопада, напередодні саміту в Єревані, у Вірменії проходили антиросійські мітинги. Через день депутат Держдуми РФ від "Единой России" Євген Федоров закликав терміново "покарати" Вірменію за всією суворістю російських законів, інформують росЗМІ.

Федоров вирішив прокоментувати антиросійські мітинги, назвавши вірмен "русофобами". Саму ж країну він охарактеризував не інакше як "тупикову у геополітичному плані".

За словами російського депутата, нинішній уряд країни прийшов до влади завдяки США, саме тому РФ необхідно вирішити питання з "русофобією у незаконному держформуванні".

Федоров нагадав, що Вірменія вийшла зі складу СРСР не за законом, а отже такої держави просто не існує.

22 листопада жителі Єревана вийшли на вулиці міста, щоб висловити свій протест у зв'язку з приїздом Путіна, Лаврова та Лукашенка.

Уже за добу Пашинян відмовився ставити свій підпис у проєкті декларації ОДКБ і у документі про надання допомоги Вірменії.

Пропагандисти Кремля також звернули свій погляд на Казахстан, заявивши, що у країні активізували "нацисти".

Раніше ми повідомляли, що 23 листопада під час спільного фото лідерів ОДКБ глави Вірменії та Таджикистану намагалися дистанціюватися від Путіна.

Нагадаємо, Путін не відмовився від своїх головних цілей в Україні та поки що не готовий сісти за один стіл переговорів із Зеленським.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини