23 жовтня 2022, 13:02

"Це наш метод", – пропагандист РФ Красовський із посмішкою закликав до геноциду неповнолітніх українців

Пропагандист РФ Антон Красовський публічно закликав до винищення українських дітей, які не згодні з російською окупацією.

"Це наш метод", – пропагандист РФ Красовський із посмішкою закликав до геноциду неповнолітніх українців

Пропагандистська машина Кремля перестає приховувати свою нацистську сутність. Ведучий Russia Today Антон Красовський у прямому ефірі закликав стратити дітей України, які не згодні з російською окупацією.

Скандальний уривок доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Одіозний Красовський закликав до геноциду, коли брав інтерв'ю у російського письменника Сергія Лук'яненка. Пропагандиста схвилювала його розповідь про те, що у 80-х роках українські діти нібито звинувачували РФ в окупації України.

"А прямо топити таких треба було... Ось прям топити цих дітей! Топити! У трясовині... Це наш метод. Сказав, що "мо**али окупували", і одразу прямо кидаєш у річку з бурхливою течією... Прямо у цю смолякову хату забивати та палити", - заявив Красовський, при цьому він усміхався.

Лук'яненка не обурили промови пропагандиста. Він лише зазначив, що, на його думку, українських дітей краще бити різками, а не стратити.

Вже після інтерв'ю Лук'яненко спробував виправдати і себе, і Красовського. Він зазначив, що заклики вбивати дітей нібито були лише "журналістським прийомом".

Скандал прокоментував у Telegram журналіст Олександр Невзоров.

"За всіма законами розгортання пропаганди нацизму, кремлівці мали дійти до відкритого заклику топити українських дітей і спалювати їх живцем. Нічого несподіваного. Цікаво, що письменник, співрозмовник Красовського, по морді Антошці не давав, не покинув студію, а просто солодко заплющив очі. Ідея йому явно сподобалася", - висловився Невзоров.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Красовський проговорився про реальну мету війни РФ із Україною.

Ми також писали, що Красовський закликав Україну "увійти до складу Росії".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини