18 жовтня 2022, 10:37

"Обряд "палаюче серце"", – Соловей пролив світло на окультні підступи російських еліт

Валерій Соловей розповів про тотальне захоплення російських чиновників окультизмом і містицизмом, згадавши також Путіна.

"Обряд "палаюче серце"", – Соловей пролив світло на окультні підступи російських еліт

Російський історик і політичний аналітик Валерій Соловей зазначив, що Путін ще з нульових почав активно цікавитися різними окультними речами. Він звертався до провісників і робив різні обряди. За словами політолога, окультні ритуали – це величезний ринок. "Максимальна вартість обряду, яка мені відома, становить 6 000 000 доларів, а за один обряд захисту "Палаюче серце", який має відносно масовий характер (у ньому беруть участь зазвичай 5-6 осіб), кожен платить по півмільйона доларів. Це дуже популярний у Росії обряд", - розповів експерт в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online.

Популярність карток Таро у Росії взагалі зашкалює. Як каже Соловей, один чиновник послав дружину до п'яти найкращих московських ворожок, і всі п'ять сказали їй зовсім різне. "Кому мені вірити?" - так звучить типова скарга російських політиків.

"Я вам описую трагікомізм ситуації, - пояснив аналітик. - Це люди, які мали все, абсолютно все. Їм здавалося, що вони схопили Бога за бороду. І раптом після 24 лютого все руйнується. Вони не можуть покинути Москву, втрачають свої активи. Але не лише їхній добробут під загрозою, але їхня свобода та навіть життя. Де вони шукатимуть вихід? Звичайно, на найнетривіальніших шляхах.Тож це досить зрозуміло".

Після цього Валерій Соловей зізнався, що хотів написати книгу про те, як окультизм і містицизм впливають на ухвалення рішення у російській політиці. Але, після того як дізнався деякі речі, зрозумів, що книгу написати ніколи не зможе. "Правду я не зможу розповісти, а замовчувати мені не хочеться. Максимум - я написав невелику замітку для британської енциклопедії у найзагальніших рисах з деякими прикладами. Це дуже вражаюче для дослідників цього підземного світу. До речі, Пєлєвін досить близько підійшов до розуміння російського світогляду. І підійшов близько, бо має інформаторів", - зазначив політолог.

Нагадаємо, Валерій Соловей "анонсував" застосування Москвою ядерної зброї.

Також Валерій Соловей озвучив радикальний план Путіна на жовтень.

Раніше Валерій Соловей заявив, що Кремль у розпачі та за лаштунками пропонує повернути Україні Донбас.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини