15 жовтня 2022, 12:38

Вся Росія тепер перетворена на одне величезне "ЛДНР" – Казанський про те, що відбувається зараз у РФ

Влада Росії не вважає за людей не тільки жителів ОРДЛО, а й власний народ, цьому є доказ.

Вся Росія тепер перетворена на одне величезне "ЛДНР" – Казанський про те, що відбувається зараз у РФ

У РФ почалося серйозне полювання на тисячі чоловіків для оправлення в Україну як "гарматне м'ясо", яким затикатимуть брак особового складу у розгромлених підрозділах.

Хвиля жорсткого "вилову" нових мобілізованих котиться також по Москві та Санкт-Петербургу.

Тelegram-канал "Україна 365" публікує відео того, як силовики скручують руки росіянину просто на ринку. З чоловіком поводяться, як із злочинцем.

"Ви що робите? Ви не маєте права. Як так: всі на одного", - кричать свідки того, що відбувається, але поліцейські навіть не реагують.

Те, що відбувається сьогодні у Росії, дуже нагадує "мобілізацію" в ОРДЛО. За наказом Кремля силовики також жорстко ловлять "гарматне м'ясо" для перекидання на фронт. Такі "мобики" не мають жодної мотивації воювати, тому їх подальша доля визначена.

"Людей відловлюють, як тварин, щоб відправити на забій. Вся Росія стараннями Путіна тепер перетворена на одне величезне "ЛДНР"", - написав у ТГ журналіст Денис Казанський.

Повідомлялося, що у російських мегаполісах масово відловлюють чоловіків у під'їздах і метро. Одним вручають повістки, інших одразу відвозять автобусами.

Нагадаємо, у РФ пілота мобілізували прямо з літака, зірвавши рейс до Туреччини.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини