13 жовтня 2022, 21:12

Путінський режим офіційно визнано терористичним: ПАРЄ прийняла важливий документ

За резолюцію проголосувала переважна більшість депутатів, присутніх у залі.

Путінський режим офіційно визнано терористичним: ПАРЄ прийняла важливий документ

Сьогодні, 13 жовтня, Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила важливий документ, який не просто засуджує агресію Росії щодо України, а й визнає режим Путіна терористичним, інформує "Європейська правда".

Спочатку на осінній сесії ПАРЄ був представлений документ "Подальша ескалація агресії РФ проти України", де наголошується, що дії Москви "мають бути однозначно засуджені як злочин власними силами, а також як порушення міжнародного права та головна загроза міжнародному миру та безпеці".

Примітно, що за резолюцію проголосували 99 депутатів, присутніх у залі, та лише 1 утримався (хто саме, поки не вказується). Крім того, до документа було внесено поправку, яка пропонувала оголосити РФ "терористичним режимом". Під час голосування її підтримали 79 депутатів, при цьому 2 проголосували проти та 1 утримався.

Цю подію цілком можна розглядати як дипломатичну перемогу України та добрий знак підтримки України з боку цивілізованого світу.

Також повідомляється, що до резолюції, яка була прийнята сьогодні, внесено поправку із закликом надати Україні системи протиповітряної оборони, що також дуже важливо.

Нагадаємо, ще у лютому 2022 року після вторгнення в Україну без оголошення війни у Кремлі стверджували, що не використовуватимуть ядерну зброю. Але восени, після того як ситуація на фронті змінилася не на користь Росії, її влада РФ почала відкрито загрожувати атомною війною.

У відповідь на ядерний шантаж Володимира Путіна країни Заходу попередили його про персональну відповідь за подібні терористичні дії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини