13 жовтня 2022, 12:52

"Якось швидко полетіли похоронки", – у РФ почали приходити повідомлення про смерть нещодавно мобілізованих

У РФ офіційно підтвердили смерть п'ятьох мешканців Челябінської області, яких призвали за указом Путіна наприкінці вересня.

"Якось швидко полетіли похоронки", – у РФ почали приходити повідомлення про смерть нещодавно мобілізованих

У російських соцмережах активно обговорюють тему мобілізації. Самі росіяни починають розуміти, що мобілізованих ніхто не тренував і "навчання" вони не проходили: їх після військкомату одразу ж відправили на фронт до України.

Тільки сьогодні, 13 жовтня, ТАРС повідомив про те, що губернатор Челябінської області підтвердив загибель п'ятьох чоловіків, яких у вересні призвали до лав ЗС РФ, інформує "Україна 365".

При цьому у прес-службі губернатора заявили, що всіх п'ятьох призвали із Коркіно. Сім'ї отримають свої заповітні 1 млн рублів компенсації. Де та як мобілізовані загинули, невідомо.

При цьому місцева влада стверджує, що готова всіляко допомогти сім'ям солдатів, які ліквідовані в Україні.

Заступник голови Коркінського району Марія Сейїдова заявила, що з області мобілізація проходила у трьох районах.

Місцеві ЗМІ пишуть, що загиблих призвали до армії наприкінці вересня, а оскільки вони загинули днями, то жодної підготовки у них не було.

Також у ЗМІ є інформація про загибель в Україні адвоката із Санкт-Петербурга Андрія Нікіфорова. Його призвали до армії 25 вересня, а вже 7 жовтня його ліквідували ЗСУ у районі Лисичанська на Луганщині.

У коментарях росіяни почали запитувати: а чи точно навчають місяць усіх, кого закликали до лав ЗС РФ після 21 вересня.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ змогли взяти у полон і першу громадянку РФ, яка нібито поїхала на війну замість свого чоловіка.

Нагадаємо, російський журналіст провів незвичайне опитування, ставлячи питання з каверзою. Насправді він показав, яких людей Путін відправляє воювати проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини