11 жовтня 2022, 08:35

"У Москві полетять кулі", – Дмитро Гудков розповів про майбутні протести у РФ

Дмитро Гудков заявив, що громадянська війна у Росії вже йде повним ходом, поки що у холодному режимі, але не за горами перехід у гарячу фазу.

"У Москві полетять кулі", – Дмитро Гудков розповів про майбутні протести у РФ

Російський опозиційний політик і громадський діяч Дмитро Гудков дав своє бачення майбутніх протестів у РФ. На його думку, після потоку трун до Росії бунтувати почнуть мужики, які не захочуть вирушати на забій в Україну.

"Думаю, що це буде протест насильницький. Як тільки співробітники Росгвардії зрозуміють, що ніхто не зніматиме кросівки, щоб з плакатиком стати на лаву, то у відповідь полетять і кулі, і арматури, але люди стрілятимуть у відповідь. Це очевидно", - висловив свою думку Гудков в інтерв'ю для YouTube-ресурсу "Фабрика новин".

Коли озброєні росіяни почнуть стрілянину у відповідь, то силовики можуть уже не захотіти розганяти людей, ризикуючи життям, вважає опозиціонер. Потім він упевнено констатував: "В принципі все вже йде шляхом громадянської війни. Якщо раніше я був дуже обережний у таких висловлюваннях, то зараз, мабуть, час називати речі своїми іменами. Громадянська війна насправді щосили йде. Поки вона йде в холодному режимі, переходячи поступово у режим гарячий".

Нагадаємо, Дмитро Гудков заявив, що після оголошення мобілізації у РФ на війну заберуть усіх.

Раніше Дмитро Гудков написав покаяне звернення до українців: "Прошу пробачити..."

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини