5 жовтня 2022, 22:57

Путін знайшов винних у бездарних результатах мобілізації – у Москві назріває розкол

Роздратований московський диктатор вішає всіх собак на Кабмін і Міністерство оборони РФ.

Путін знайшов винних у бездарних результатах мобілізації – у Москві назріває розкол

Президент Російської Федерації Володимир Путін після відвертих провалів своїх військ на українському фронті взявся старанно шукати винних.

Так, нещодавно він кинув звинувачення на адресу уряду та керівництва армії у "неналежному складанні указу про часткову мобілізацію", інформує інтернет-видання "РБК-Україна", посилаючись на відповідну заяву глави РФ.

За словами Путіна, Міноборони РФ йому спочатку доповіло, що є ціла низка категорій громадян, яких немає потреби закликати у рамках мобілізації.

"Але відповідних змін до нормативно-правової бази вчасно не внесли", - стверджує диктатор.

За його словами, саме з цієї причини у проекті указу, який представив уряд і МО РФ, "не було враховано початкову позицію самого Міноборони".

Таким чином, Путін намагається виправдатися за те, що після оголошення їм "часткової" мобілізації у Росії почали ловити та відправляти на війну примусово, причому без підготовки, включаючи студентів вузів.

Крім того, є версія, що у Москві почався конфлікт "башт" Кремля і планується відправити у відставку голову Міноборони Сергія Шойгу, а також деяких великих воєначальників, які керували вторгненням в Україну.

Раніше "ексміністр оборони" псевдореспубліки "ДНР" Гіркін-Стрєлков сказав, кого зроблять крайнім у провалі "спецоперації".

Нагадаємо, Стрєлков пророкував революцію у РФ і розповів, як буде ліквідований Путін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини