4 жовтня 2022, 07:18

Громадянська війна: Симоньян прогнозує протистояння у суспільстві на тлі мобілізації

Пропагандистка Кремля бачить джерело хаосу у мобілізації, проведення якої довірено непрофесіоналам.

Громадянська війна: Симоньян прогнозує протистояння у суспільстві на тлі мобілізації

Мобілізація у РФ створює загрозу для стабільності суспільства та влади. Саме з такою ідеєю виступила відома путінська пропагандистка Маргарита Симоньян. Денис Казанський на своєму YouТube-каналі коментує цей виступ із стриманим оптимізмом.

"Коли я писала, що бачу лише дві опції: чи перемога РФ, чи ядерна війна, то я не бачила третьої альтернативи. Тепер, після оголошення мобілізації, я її бачу. Третє - це громадянське протистояння всередині суспільства, яке вже країна проходила і не раз", - висловилася Симоньян.

Ці слова - це перші ластівки критики влади. Вони поки що направлені не прямо на Путіна як головного винуватця хаосу, а на дрібних виконавців наказів. Саме їх поки що звинувачують у дуболомстві, жадібності та непрофесійності. Але суспільство почне прокидатися. І цей процес уже запущено.


Раніше повідомлялося, що на тлі провалів армії РФ пропагандистка Симоньян починає змінювати вектор і заявляти про свою непричетність до політики та рішень Кремля.

Також повідомлялося, що оголошення про мобілізацію та масове вручення повісток викликало у Симоньян неоднозначну реакцію, пропагандистка була близька до істерики.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини