3 жовтня 2022, 10:43

Кремлівські наративи у ЗМІ зламані, авторитет Путіна підірвано – ISW

Російський інформаційний простір різко змінився після заяв Євгена Пригожина та Рамзана Кадирова.

Кремлівські наративи у ЗМІ зламані, авторитет Путіна підірвано – ISW

Країна-агресор РФ загрузла у брехні з подачі Кремля. Довгі роки народу "втюхували" наративи, вигідні владі. Ситуацію змінили ЗСУ, які пішли в успішний контрнаступ. Пропагандистські ЗМІ вже критикують часткову мобілізацію та військове керівництво РФ й обговорюють невдачі на фронті.

Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW).

Нарешті на російському телебаченні почали активно обговорювати невдачі на фронті та називати винними військове керівництво.

"Джерела у Кремлі та військові блогери скаржаться на відсутність прозорості під час війни", - пишуть американські аналітики.

Деякі гості політичних ток-шоу 1 жовтня критикували рішення російського президента Володимира Путіна анексувати 4 українські області у той час, коли лінія фронту для армії РФ валиться на очах.

Через поразку армії РФ у Лимані путінський "полководець" голова Чечні Рамзан Кадиров і власник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин почали звинувачувати військове командування Росії.

Вони зламали наратив Кремля, своїми публічними заявами глибоко вплинув на російський інформаційний простір.

В ISW вважають, що заяви топ-соратників диктатора Володимира Путіна могли підірвати авторитет російського президента.

Аналітики наголошують, що російські пропагандисти вже не приховують свого розчарування мобілізаційним процесом у РФ, який не має шансів ефективно заповнити втрати на фронті.

Повідомлялося, що Кадиров і Пригожин безкарно "принижують" армію РФ. Соратники Путіна власноруч "топили" та ганьбили генералітет.

Раніше затятий прихильник путінського режиму російський актор Іван Охлобистін відзначився ще однією скандальною заявою. "Ми однією ногою над прірвою, треба й іншу туди", - закликав ультраправий монархіст до якнайшвидшого краху РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини