2 жовтня 2022, 22:26

Верховний лама Калмикії пішов проти війни та Путіна: "Українці мають рацію"

Лідер поширених у Росії конфесій Тело Тулку Рінпоче уперше публічно виступив проти війни та підтримав українців, які захищають свою землю.

Верховний лама Калмикії пішов проти війни та Путіна: "Українці мають рацію"

Верховний лама Калмикії Тело Тулку Рінпоче публічно пішов проти курсу Кремля, визнавши, що правда у війні перебуває на боці України. Лідер конфесії назвав непотрібною війну у ХХІ столітті, яку розв'язала РФ. Він став єдиним лідером буддистів у РФ, хто висловив подібну позицію.

Тело Тулку Рінпоче нагадав, що весь світ прагне спокійного життя та розвитку. Буддисти не можуть підтримати руйнування та страждання, які приносять війна та мобілізація.

"Думаю, що українська сторона, звичайно, справді права: вона захищає свою країну, свою землю, свою правду, свою Конституцію, свій народ. Дуже складно сказати та прийняти, що Росія має рацію", - заявив верховний лама Калмикії.

Своє тривале мовчання та відсутність коментарів через так звану "спецоперацію" він пояснив прагненням зберегти баланс між російською владою таі буддистами.

Зараз, коли по всій РФ у рамках мобілізації відловлюють чоловіків, він вирішив нагадати, що справжні буддисти не підтримують рішення Кремля.

У Росії буддизм сповідують у Бурятії, Тиві, Калмикії, на Алтаї та у Забайкальському краї. Чисельність етнічних буддистів – близько 900 тисяч жителів.

Нагадаємо, раніше у Мережі з'явилося звернення до мусульман анексованого Криму, які можуть потрапити під примусову мобілізацію Путіна. Імам закликав віруючих уникати отримання повістки та всіма способами відмовлятися від участі у війні.

Окрім цього, російські мусульмани оголосили війну режиму Путіна. Вони вимагають припинення війни та зупинки мобілізації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини