28 вересня 2022, 11:13

Масова втеча із РФ: росЗМІ дізналися, скільки тисяч росіян уже втекло від війни з Україною

Майже 200 тисяч росіян втекли від мобілізації до Казахстану, Грузії, Фінляндії та Монголії, пишуть російські ЗМІ.

Масова втеча із РФ: росЗМІ дізналися, скільки тисяч росіян уже втекло від війни з Україною

194 тисячі росіян покинули Росію через нечисленні "проріхи" у "залізній завісі" після того, як глава Кремля Путін оголосив мобілізацію. Про це пише російське видання Finanz, публікуючи інформацію на основі аналізу даних про перетин кордонів сусідніх з РФ держав.

Відстоявши багатокілометрові пробки на кордоні та багатогодинні черги в аеропортах, 53 тисячі російських громадян в'їхали до Грузії (за даними місцевого МВС).

Майже вдвічі більше, 98 000, прийняв Казахстан, влада якого відмовилася видавати Москві ухилістів, якщо тільки вони не оголошені у міжнародний розшук і не стали фігурантами кримінальних справ.

43 тисячі людей виїхали до Фінляндії, за даними місцевих прикордонних служб.

Ще 3 000 залишили Росію у напрямку Монголії через зазвичай пустельний КПП "Кяхта", де таких черг з автомобілів не спостерігали ще жодного разу в історії.

Раніше "СтратКомЗСУ" виклав у Мережу список із 29 позицій, які зобов'язаний придбати собі мобілізований до РФ перед відправкою на фронт в Україну.

Нагадаємо, у Мережі з'явилося відео, на якому "мобік" із 1-го танкового полку скаржиться, що їх кинули на Херсон без військової підготовки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини