28 вересня 2022, 10:29

"Ми пили брудну воду…" – росіяни розповіли про всі "принади" приниження на грузинському кордоні

Росіяни скаржаться у соцмережах на те, через які "кола пекла" їм доводиться проходити на кордоні з Грузією у Верхньому Ларсі, де їм дозволили піший перехід.

"Ми пили брудну воду…" – росіяни розповіли про всі "принади" приниження на грузинському кордоні

Напередодні стало відомо, що потік машин із російськими номерами, що рухаються у бік Грузії, серйозно збільшується. Найбільші черги спостерігаються на пункті пропуску "Верхній Ларс", де громадянам РФ дозволили піший перехід. Про те, як все відбувається насправді, можна судити за повідомленнями росіян у соцмережах. "У двох словах: ми не їли, не пили та не спали три доби. Витратили всі гроші. Щоб пройти кордон, нас цілодобово тримали на вулиці у мороз. Люди кричать, б'ються. Ми пили брудну воду, яку випрошували у далекобійників", – поділився враженнями один із емігрантів. Скріншот цього повідомлення опублікував Телеграм-канал "Україна 365".

З цього джерела стало відомо, що росіяни на кордоні билися та кричали один на одного, а осетини кричали їм у спину, що вони труси та баби. "Ці три дні змінили моє життя", – зізнався громадянин РФ.


Крім того, росіянам доводилося прати одяг у річці.


Ще одне повідомлення росіянки, опубліковане у вищезгаданому телеграм-каналі, це буквально крик про допомогу: "Тбілісі! Терміново потрібні намети, спальники та пінки (можливо, пічки - ред.) для людей, що застрягли у Верхньому Ларсі. Люди буквально можуть замерзнути на смерть, багато йшли пішки без теплого одягу, це гори, і там дуже холодно!"

Раніше у Казахстані запустили новий флешмоб: "Ми вимагаємо закрити кордон із Росією!"

Також ми повідомляли, що Грузія влаштувала росіянам на кордоні жорсткі перевірки: "Ми шоковані".

Нагадаємо, із Росії після оголошення мобілізації втекли близько 300 000 чоловіків призовного віку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини