24 вересня 2022, 22:21

У РФ готуються запровадити військовий стан: названо умову

Крім того, російська влада збирається заборонити виїзд із країни чоловікам, які підлягають призову за мобілізацією.

У РФ готуються запровадити військовий стан: названо умову

У Російській Федерації після оголошення мобілізації готуються до введення воєнного стану у країні. На такий крок у Кремлі збираються піти, якщо українська армія продовжуватиме наступати на окуповані Росією території, які Москва планує анексувати одразу після проведення там псевдореферендумів.

Про це пише Telegram-канал "Верстка" з посиланням на джерела, близькі до Кремля.

При цьому співрозмовники називають сценарій запровадження у Росії воєнного стану "небажаним, але можливим".

Крім цього, у РФ вже найближчими днями може бути оголошено заборону на виїзд із країни чоловікам, які підлягають призову за мобілізацією. У Кремлі б'ють на сполох через поток тих, хто біжить від мобілізації, у ці дні спішно покидаючи територію Росії.

Питання заборони виїзду обговорюватиметься на початку наступного тижня на засіданні за участю глави Кремля Володимира Путіна, а також представників парламенту й уряду. Очікується, що за підсумками цієї наради буде сформульовано остаточне рішення.

Нагадаємо, опозиційні російські ЗМІ повідомляють, що у Міноборони РФ планують закликати на війну проти України понад 1 млн осіб, а не 300 тисяч, як було оголошено офіційно. Проте в обласних центрах будуть закликати щонайменше, основну ставку зроблено на сільські райони, де немає опозиції.

Раніше ЗМІ списали, що група генералів Генштабу ЗС РФ назвала оголошену мобілізацію помилкою та закликала Путіна зупинити "спецоперацію".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини