Путін втік із Москви після оголошення мобілізації
Президент РФ після оголошення мобілізації третій день не з'являється на публіці.
Президент РФ Володимир Путін залишив Москву одразу після оголошення мобілізації. Востаннє главу Кремля бачили увечері 21 вересня, коли він виступав у Великому Новгороді. З того часу російський диктатор уже третій день не з'являється на публіці.
Як повідомляє Telegram-канал Faridaily журналістки Фаріди Рустамової з посиланням на джерела, Путін зараз перебуває у своїй резиденції на Валдаї у Новгородській області, де він проводить тижневу відпустку.
Тим часом в ефірі російського телебачення продовжують демонструвати сюжети за участю Путіна, в яких йдеться про активну державну діяльність президента РФ. За словами журналістки, це заздалегідь записані сюжети, так звані "консерви".
Спікер Кремля Дмитро Пєсков спростовує інформацію про відпустку Путіна та його перебування за межами російської столиці. Відповідаючи на запитання, чому Путіна не було на п'ятничному мітингу на підтримку проведення референдумів на окупованих територіях України, Пєсков заявив, що російський президент був зайнятий.
Нагадаємо, Путін 21 вересня оголосив у Росії часткову мобілізацію. Згідно із заявами Міноборони РФ, на війну до України планують відправити 300 тисяч запасників. Водночас російські опозиційні ЗМІ повідомляють, що в армію збираються призвати більше 1 млн осіб.
Тим часом російські ЗМІ повідомляють, що процедура анексії окупованих територій Донбасу, Херсонської та Запорізької областей може відбутися вже 30 вересня. Її планують провести у Георгіївській залі Кремля, де Путін виступить перед російськими депутатами та сенаторами.
Останні новини
Членство в ЄС, безпека рівня НАТО та $500 млрд на відновлення України – WP про деталі мирної угоди
13:24В Одесі заарештовано судно тіньового флоту РФ за незаконне вивезення української агропродукції – СБУ
12:18В ООН нагадали, хто розпочав війну в Україні та може її закінчити швидше, ніж мирний план Трампа
10:52Командування 30-ї ОМБр армії РФ списує втрати у "СЗЧ": "Простіше, ніж пояснювати рідним, де тіло"
09:46На озброєнні ЗСУ з'явиться бойовий робот Protector з модулем Tavria: керування на відстані 400 км
08:29