13 вересня 2022, 22:11

Шольц зателефонував Путіну та запропонував йому погоджуватися на капітуляцію

Канцлер Німеччини Олаф Шольц провів телефонну розмову з російським диктатором Володимиром Путіним щодо України.

Шольц зателефонував Путіну та запропонував йому погоджуватися на капітуляцію

Після гучної поразки армії РФ на Харківщині канцлер Німеччини Олаф Шольц зателефонував до російського диктатора Володимира Путіна. Розмова тривала півтори години, під час якої Кремлю було запропоновано здатися.

Деталі бесіди, що відбулася 13 вересня, були оприлюднені в офіційному акаунті німецького канцлера у Twitter.

По суті, Шольц запропонував Путіну капітулювати. Він зажадав, щоб Росія "повністю вивела війська" з території України, очевидно, маючи на увазі Донбас і Крим. Глава уряду також порадив диктатору зосередитись на дипломатичному вирішенні конфлікту з Україною.

Шольц також попередив Путіна щодо "референдумів" на території України. Він повідомив, що "будь-які спроби РФ з анексії не залишаться без відповіді".

У Кремлі також опублікували звіт щодо розмови Олафа з Путіним. Судячи з них, під час бесіди Путін знову повторював свою мантру про "бомбілі Донбас" і непрозоро натякав на "масштабну катастрофу" на Запорізькій АЕС, захопленій російськими військами, тобто залишався у рамках звичного ядерного шантажу, який, до речі, на Захід уже не діяв.

Варто зазначити, що під Харковом минулого тижня російська армія зазнала нищівної поразки, за підсумком якої була змушена залишити практично всю територію області. Внаслідок контрнаступу ЗСУ російська оборона миттєво посипалася, війська РФ у паніці кинулися тікати.

Цією блискавичною операцією Україна показала світові, що здатна успішно звільняти свої території. Експерти вважають, що це призведе до посилення постачання західного озброєння Україні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Шольц анонсував швидкі постачання в Україну систем ППО IRIS-T і РЛС COBRA.

Ми також писали, що Соловйов впав в істерику та почав гавкати в ефірі, побачивши Шольца на "Гепарді".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини