9 вересня 2022, 09:25

"Ви що наробили?" – історик РФ емоційно звернувся до росіян – прихильників "спецоперації"

Російський історик Дмитро Чернишевський прогнозує можливе припинення існування РФ через війну, розв'язану Кремлем проти України.

"Ви що наробили?" – історик РФ емоційно звернувся до росіян – прихильників "спецоперації"

Диктаторський режим Володимира Путіна та росіяни, які його підтримують, призвели країну до катастрофи. РФ має всі шанси не пережити війни з Україною, яку сама ж розв'язала.

З такою емоційною заявою на своєму каналі у YouTube виступив російський історик і саратовський депутат від правлячої партії "Єдина Росія" Дмитро Чернишевський.

Він дуже різко відчитав шанувальників Путіна та так званої "спецоперації".

"Майбутнього ви не уявляєте собі! Не розумієте, в яку жо*у ви потрапили разом зі своїм безглуздим недофюрером! Питання вже стоїть не про існування держави путінської, вона приречена, а про існування країни і народу цілком. А вони можуть перестати існувати у результаті всіх цих ваших дій на підтримку цієї дебильної війни... Ви зараз тільки усвідомлювати почали: "Ах, вибухи у Криму, треба валити звідси..." Хлопці, це тільки початок! Звусно, це сценарій крайній, але він уже став можливим. А 7 місяців тому був абсолютно неможливий. Ось до чого докотилися! Молодці! Піски - безглузде село, беремо два місяці. А натомість уже почали міркувати, а чи збережеться Росія", - заявив Чернишевський.

Він уточнив, що підсумком півроку "спецоперації" є скасування російського народу у світі.

"Немає російського народу! Він скасований. Ви ще копошитеся, про візи пишите. А немає вже нічого. Це як у мертвого волосся виростає… Ну це ж катастрофа", - сказав професор.

Він уточнив, що катастрофічність війни розумним людям було зрозуміло ще у лютому. Сьогодні, за півроку, до багатьох, навіть не надто розумних, росіян почала доходити ця істина.

"У деяких уже зараз починає волосся ворушитися, коли по Севастополю, Керчі прилітає... А як же так? А де всі ці системи (ППО - ред.) супер-пупер? На штаб Чорноморського флоту падає цивільний безпілотник! Громадянський! З "Аліекспреса". Шалений захист і оборона у "другій армії у світі"", - розповідає Чернишевський.

Він висміяв заяви Кремля про те, що Україна нібито готувала напад на Росію. Професор запевнив, що війну було розпочато РФ неспровоковано.

"Це що за світ, який ви створили своїм мовчанням, своїм схваленням, своєю підтримкою? Ви що наробили, ви на що перетворили країну, яка цілком мала шанси нормальною залишитися? (...) Наслідки неминучі, вони неминучі, і ви будете їх пожинати. "Ми не сіємо, не орємо, не будуємо! Ми пишаємося суспільним ладом".... Ви така ж пліснява, яка пишається не знає чим. Що живете у лайні? Що у вас діти у сортирах ходять взимку на мороз? А ви пишаєтеся, що ваша країна спалює, знищує міста, де говорять російською", - констатував російський історик.

Раніше Ходаковський зізнався, що Кремль ошукав росіян щодо України.

Ми також писали, що пропаганда РФ готує росіян до здачі Україні Бєлгорода.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини