5 вересня 2022, 11:05

"Багато хто на це клюнув", – Гордон пояснив, чому артисти, що емігрували, повертаються до Росії

Дмитро Гордон вважає, що російський уряд заманює артистів назад на батьківщину нечуваними грошима.

"Багато хто на це клюнув", – Гордон пояснив, чому артисти, що емігрували, повертаються до Росії

Український журналіст Дмитро Гордон в інтерв'ю Василю Голованову відповів на запитання, чому деякі російські зірки, що емігрували, починають повертатися назад. Нагадаємо, нещодавно до Росії повернулася Алла Пугачова, а також Іван Ургант, який, судячи з фрагменту відео, опублікованого у кількох ЗМІ, навіть встиг провести у РФ якийсь захід.

Спершу Дмитро Гордон зазначив, що Росія – це все-таки їхня батьківщина, і навіть якщо держава поводиться мерзопакостно, не можна засуджувати любов росіян до своєї Батьківщини. Але друга причина, яку озвучив журналіст, виявилася приземленішою і набагато правдоподібнішою. "Багатьом популярним російським артистам держава запропонувала великі гроші за те, щоб вони публічно повернулися та показали, що вони у Росії. Я у жодному разі не говорю про Аллу Борисівну або про Урганта. Просто я точно знаю, що багатьом запропонували гроші та багато хто на це клюнув, тому що російські артисти – це зазвичай люди без політичних поглядів. Це люди, які люблять гроші", – сказав журналіст.

Потім Гордон провів історичну паралель із СРСР: "Уявіть Радянський Союз у 30-ті роки або 40-ві після перемоги у Другій світовій війні. Сталін ініціював публічне та красиве повернення у СРСР цілого ряду видатних діячів культури". Серед них Олексій Толстой, Олександр Вертинський й інші. Буніна вмовляли, але він категорично відмовився, бо ненавидів більшовицьку країну. Але тим, хто погодився, створили приголомшливі умови. Наприклад, Толстой жив як граф. Його твори почали відразу видавати, і він отримував нечувані гонорари.

"Це покупка. Я не виключаю, що нинішніх російських зірок так само купують", – резюмував Дмитро Гордон.

Нагадаємо, Алла Пугачова повернулася до Москви та зробила несподівану заяву.

Раніше Дмитро Гордон заявив, що близьке оточення Путіна, з високою ймовірністю, зрадить Путіна.

Також Дмитро Гордон закликав росіян тікати із Криму, бо скоро туди прийде українська влада.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини