15 серпня 2022, 11:15

Масове отруєння у Москві: назву отрути приховують, а будинок відключили від електрики – відео

У Москві масове отруєння "невідомою речовиною". ЗМІ РФ публікують деталі, але не афішують назву отрути.

Масове отруєння у Москві: назву отрути приховують, а будинок відключили від електрики – відео

14 серпня у Москві сталося "масове отруєння невідомою речовиною". У столиці країни-окупанта на вулиці 40 лет Октября, 11 стався витік невідомого газу, внаслідок чого отруїлися не лише троє мешканців, а й медики, які прибули на виклик.

Про це повідомляє "РБК", причому рашистські ЗМІ звично не повідомили про стан людей, не ідентифікували отруйну речовину та винних у її поширенні, але при цьому акцентували увагу на 20 врятованих.

Відео з місця події показали у Telegram-каналі "112".

Влада столиці країни-окупанта не називає ЗМІ отруту, якою були вражені мешканці будинку, але при цьому "списують" все на перевищення вмісту синильної кислоти (виділяється з рослин і хімікатів). Багатоповерхівку знеструмили, поки будівля поринула у темряву, там, очевидно, підчищають сліди, які не має побачити жоден журналіст.

РФ "багата" на підозрілі смерті, останнім часом там мруть як мухи високі чини, олігархи та топ-менеджери. Наприклад, 21 липня у Москві було знайдено застреленого ексгенерала ФСБ Євгена Лобачова, який мріяв про "силове втручання" в Україну.

6 червня два топ-менеджери холдингу VK Володимир Габрієлян і Сергій Мерзляков потонули у річці Бугряниця Ненецького автономного округу.

9 травня повідомлялося, що у підвалі серед окультних речей мертвим було знайдено колишнього топ-менеджера "Лукойлу" Олександра Суботіна. Він нібито проходив сеанс із шаманом після запою, але до тями так і не прийшов.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини