10 серпня 2022, 14:36

Ташкента ув'язнено: у Росії засуджено до колонії суворого режиму "ексміністра" "ДНР"

У РФ кинутий у в'язницю колишній "міністр доходів і зборів" терористичної "ДНР" Олександр Тимофєєв на прізвисько Ташкент.

Ташкента ув'язнено: у Росії засуджено до колонії суворого режиму "ексміністра" "ДНР"

У Росії відбувся суд над донецьким колаборантом, колишнім "міністром доходів і зборів" "ДНР" Олександром Тимофеєвим на прізвисько Ташкент. Його визнали винним і засудили до ув'язнення.

Про це повідомили російські ЗМІ, повідомляє Діалог.UA.

Колишню "праву руку" нині покійного ватажка "ДНР" Олександра Захарченка засудили до 3 років і 6 місяців колонії суворого режиму у справі про шахрайство в особливо великому розмірі. За даними слідства, колаборант за винагороду $5 млн обіцяв російському бізнесмену вирішити питання з припиненням кримінального переслідування.

Відомо, що Ташкент отримав мінімальний кримінальний термін у нагороду за допомогу в окупації Донбасу. Суд призначив вирок нижче мінімально можливої межі, врахувавши, що обвинувачений є "ветераном бойових дій", має звання "героя ДНР" і поранення.

За даними джерел, Тимофєєв просив суд замість в'язниці відправити його на фронт, але отримав відмову.

Зазначимо, що Ташкент утік до Росії відразу після ліквідації Захарченка. У момент підриву ватажка "ДНР" він був поруч і навіть отримав поранення. Спокушати долю колаборант не став. Він передав владу у "республіці" новим призначенцям і швидко втік.

Про затримання колаборанта вперше стало відомо у лютому 2019 року. Останні три роки він провів у СІЗО.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що бойовики показали, де насправді ховається "ексміністр" ДНР" Ташкент, який вижив.

Ми також писали, що Губарєв здав бойовиків Ташкента росЗМІ: "Крадують і катують людей у Донецьку, переодягнувшись у форму "Азова"".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини