29 липня 2022, 12:44

Ворог зазнає великих втрат в Україні: до Балтійська прибув ешелон з тілами 300 морпіхів

До Балтійська днями доставили ешелон із ліквідованими морпіхами ЗС РФ.

Ворог зазнає великих втрат в Україні: до Балтійська прибув ешелон з тілами 300 морпіхів

У понеділок, 25 липня, до Балтійська (Калінінградська область, РФ) ешелони доставили "свіжу" партію ліквідованих в Україні морських піхотинців. Йдеться про 300 "200-х".

Сьогодні, 29 липня, новиною поділився український журналіст Роман Цимбалюк на своїй станиці у Telegram-каналі.

Джерело повідомляє, що до Балтійська прибув ешелон з ліквідованими в Україні морськими піхотинцями з 336-ї окремої бригади (в/год 06017). При цьому місцева влада та представники військкомату повідомляють новину дозовано, щоб не було паніки серед місцевого населення, ліквідованих видають родичам "порційно".

А 22 липня у Пологівському районі на Запоріжжі українська артилерія відправила до праотців близько 40 рашистів. Ще 80 окупантів отримали поранення різного ступеня важкості.

Станом на 29 липня ЗСУ ліквідували в Україні 40 500 російських військовослужбовців. Лише минулої доби на концерт до Кобзону вирушило одразу 270 рашистів.

Також у ніч з 28 на 29 липня українські артилеристи завдали ударів по залізничним вузлам у Новій Каховці та Брилівці. Саме туди з Криму доставляли окупанти військову техніку та боєприпаси.

Раніше ми повідомляли, що РФ вже не справляються з великою кількістю "300-х", саме тому вони задіяли лікарні Білорусі.

Нагадаємо, у Мережі з'явилися кадри з військових складів окупантів у Брилівці, за якими ЗСУ завдали прицільного удару 29 липня.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини