18 липня 2022, 16:18

На Патрушева скоєно замах, його терміново госпіталізовано – росЗМІ

У ході проведення біохімічних аналізів у Патрушева було виявлено факт отруєння синтетичною отрутою, повідомляють джерела.

На Патрушева скоєно замах, його терміново госпіталізовано – росЗМІ

В Інтернеті опубліковано інформацію про скоєння замаху на одного з найближчих соратників Путіна, секретаря російської Ради безпеки Миколу Патрушева. Інформаційне агентство "УНІАН" з посиланням на Телеграм-канал "Генерал СВР" зазначає, що Патрушев був отруєний: дані про його стан і подробиці замаху тримаються у суворій таємниці.

Наразі відомо, що стан Патрушева погіршився напередодні увечері після роботи. Після появи перших симптомів служба безпеки чиновника оперативно викликала бригаду швидкої допомоги, після чого Патрушева в екстреному порядку було госпіталізовано.

У ході проведення біохімічних аналізів у нього було виявлено факт отруєння синтетичною отрутою.

За даними джерел, життя Патрушеву врятувала оперативна медична допомога та недостатньо висока концентрація отруйної речовини. Синтетична отрута потрапила до організму Патрушева через шкірний покрив.

Раніше подібну схему було використано при спробі отруєння російського опозиціонера Олексія Навального.

У повідомленні вказано, що Путіна повідомили про факт отруєння. Зазначається, що виконавців замаху ще не встановлено.

"Окрім медиків і кількох співробітників ФСО, яких попередили про наслідки розголошення цієї інформації, із ситуацією ознайомлені троє людей у керівництві ФСБ і призначена ними група з п'яти осіб, яка веде розслідування", - повідомляє джерело.

Раніше Піонтковський назвав фатальну помилку Путіна та Патрушева на чолі РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини